ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

• Στα πλαίσια της συνεργασίας που έχουμε για πρακτική άσκηση των αποφοίτων σας στο κανάλι μας, θα ήθελα να σας ενημερώσω για μια ακόμη διαθέσιμη θέση πρακτικής άσκησης ?λίγο διαφορετική από τις υπόλοιπες αλλά πολύ ενδιαφέρουσα!

Αναζητούμε απόφοιτους να ασχοληθούν με τα Social Media του Star Channel. Για τη συγκεκριμένη θέση πρακτικής, δεν απευθυνόμαστε σε αποφοίτους συγκεκριμένης ειδικότητας αλλά σε άτομα που θα έχουν ευχέρεια στη χρήση Η/Υ, ενδιαφέρον για τα Social Media και φυσικά όρεξη για δουλειά. Ο υποψήφιος που θα επιλεγεί θα έχει τη δυνατότητα να αποκτήσει πολλές γνώσεις σε θέματα online, διαχείριση ιστοτόπων, social media κλπ, απαραίτητο εφόδιο για οποιανδήποτε βγαίνει στην σημερινή αγορά εργασίας όπου η έμφαση στα νέα μέσα κυριαρχεί.

Ενδεικτικά, απόφοιτοι των παρακάτω ειδικοτήτων πιθανόν να ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη θέση:

• Διοικητικό & Οικονομικό Στέλεχος Επιχειρήσεων
    • Ειδικός Εμπορίας, Διαφήμισης & Προώθησης Προϊόντων (Marketing)
    • Τεχνικός Σχεδίασης & Ανάπτυξης Ιστοσελίδων
    • Τεχνικός Τεχνολογίας Internet
    • Τεχνικός Διαχείρισης Συστημάτων & Παροχής Υπηρεσιών INTRANET / INTERNET
    • Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής με Πολυμέσα (Multimedia)
    • Τεχνικός Εφαρμογών Πληροφορικής

Παρακαλώ να ενημερώσετε τους αποφοίτους σας (με προϋπόθεση να έχουν ολοκληρώσει τα μαθήματά τους και να μην έχουν πάρει την κρατική πιστοποίηση). Η ανάγκη κάλυψης της θέσης είναι άμεση. Επισυνάπτεται και η σχετική αγγελία μας.

Παραμένω στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

Με εκτίμηση,

Τζίνα Λογαρά

Star Channel

ΝΕΑ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Α.Ε.

Τμήμα Διαχείρισης Συστημάτων Ανθρώπινων Πόρων

Δ/νση Ανθρώπινων Πόρων

glogara@star.gr

• Ζητούνται αισθητικοί για πρακτική άσκηση από το mediterranean corpus πλησόν μετρό Αγ. Αντωνίου, τηλ 210 57 61 900 κα Τάσσου
  • Mας ενδιαφερει η καλυψη θεσεων για πρακτικη ασκηση απο τους αποφοιτους της σχολης σας στις ειδικοτητες κομμωτης-κομμωτρια και αισθητικος.Τα στοιχεια της επιχειρησης ειναι : Femme Fatale Πολυχωρος ομορφιας Καναρη 74 , Αλιμος
    Για οποιαδηποτε διευκρινηση ή πληροφορια μπορειτε να καλεσετε στο 210-9850438 ή στο e-mail k_karaberi@yahoo.gr
  • ΕΙΔΙΚΟΣ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ : ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ/Η ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ e-mail: lipogen_k@yahoo.gr
  • Η εταιρία KUBER στον τομέα της διαχείρισης εγγράφων και παροχής γραμματειακής υποστήριξης με εξειδικευμένα πλροφοριακά συστήματα ζητά πρακτικά ασκούμενους. Στείλτε βιογραφικό στο mail samara@kuber.gr. Για πληροφορίες 210 6565530-2
  • Σύμφωνα με την απόφαση καθορισμού των αριθμών των θέσεων σπουδαστών

ΤΕΙ & ΙΕΚ με αρ: Δ1Α 1049133 ΕΞ 2013/20-3-2013 ?η οποία έχει αναρτηθεί και

στο ΔΙΑΥΓΕΙΑ- αναζητούμε έναν σπουδαστή/μια σπουδάστρια που να επιθυμεί

να πραγματοποιήσει την πρακτική του άσκηση στην Υπηρεσία μας «Επιχειρησιακή

Μονάδα Είσπραξης». Έχουμε τη δυνατότητα να απασχολήσουμε ένα άτομο ΙΕΚ με

ειδικότητα σε Διοικητικά ή Λογιστικά ή Χρηματοοικονομικά ή Γραμματειακά θέματα.

Παρακαλούμε πολύ επικοινωνήστε μαζί μου το συντομότερο δυνατό επειδή η

πρακτική πρέπει να ξεκινήσει το αργότερο 1-7-2013 ώστε να εμπίπτει στην

παραπάνω απόφαση.